ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.yenisoft.com

SİNAN SARI

MİMAR SİNAN MAH. MİMAR SİNAN CAD. NO:19/3 ÇEKMEKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 38536******

İşletme Adı: SİNAN SARI

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.01.2021

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: sinan.sari1@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

YeniSoft E-Ticaret Sitesi Yazılımları ve E-Ticaret Paketleri Yeni Çözüm, 2002 ‘de faliyete başlamış olup, daha iyi hizmet sunabilmek için iyibir ekip ve uzman kadrosuyla sürekli yenilenerek kendine özgü bir e-ticaret paketi geliştirerek YeniSoft E-Ticaret Sistemini geliştirmeye başlamıştır.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler