ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.blokym.com

SEYAHAT TURİZM İNŞAAT GIDA REKLAM TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CUMHURİYET MAH. SAKARYA CAD. NO:1/16-17 KIZILAY/ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0766008810300010

Vergi No: 7660******

İşletme Adı: SEYAHAT TURİZM İNŞAAT GIDA REKLAM TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.03.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: seyahatturizm.blokyapimarket@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Seyahat Turizm Tic. Ltd. Şti. ışık ve ticari unvanıyla Eylül 1997 yılında Ankara'da A gurubu seyahat acentesi (Seyahat 53 Turizm Acentesi) olarak kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren kültür turları öncelikli faaliyet alanı olmak üzere, turizm ve servis taşımacılığında hizmet vermeye başlamış ve aynı güven ve kararlılıkla ticari hizmet faaliyetlerine devam etmektedir. (www.seyahat53.com) Sürekli değişim halinde olan yaşamın içinde önemi bir yere sahip yapı marketler sektörü üzerinde 2 yıldan beri süren yaptığımız AR-GE çalışmaları sonucunda Türkiye genelinde smart yapı market alanında çok önemli bir boşluk ve ihtiyaç olduğunu tespit ettik. Yaptığımız tespit doğrultusunda, aldığımız danışmanlık bilgileri ile bir değerlendirme yaptıktan sonra aldığımız yönetim kurul kararıyla İzmir Kemalpaşa’da, yapı market malzemeleri sektöründe, hem aktif mağazacılıkta hem de e-ticaret konusunda yeni, farklı ve kapsamlı bir yatırım yaptık ve 2018 yılında BLOK YAPI MARKET mağazamızın açılışını yaptık. BLOK YAPI MARKET, Seyahat 53 Turizm’in ilk Yapı Market kuruluşudur. Hizmet sektöründeki 21 yıllık bilgi ve tecrübeyle, tüm ihtiyaçları dikkate alarak pek çok alternatifli ürünler ile yapı market sektöründe önemli bir ihtiyacı karşılayarak, sektöre ileri düzeyde yenilik getirmeyi, uygun fiyatlı ve kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmayı hedeflemektedir. ____________ İşimizi seviyoruz Sorunlarınıza çözüm üretiyoruz, işinizi kolaylaştırıyoruz. Sözümüzde duruyoruz. Disiplinli çalışıyoruz. Yenilik ve teknolojiyi ayağınıza getirmek bizi heyecanlandırıyor. Hızlı ve güvenli olmaya gayret gösteriyoruz. Kaliteli ama uygun fiyatlı ürünleri tercih ediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Medikal Ürünler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Spor ve Outdoor

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler