ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.e-cloud.web.tr

ECLOUD YAZILIM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ULUBAĞ MAHALLESİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BULVARI, ŞANLIURFA TEKNOKENT NO:287/A/314, 63050 HALİLİYE/ŞANLIURFA Şanlıurfa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0324105204500001

Vergi No: 3241******

İşletme Adı: ECLOUD YAZILIM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.07.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: muhammetemin.polat@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2010 yılında Şanlıurfa'da kurulan eCloud Yazılım Teknolojileri bugüne kadar bir çok projeye imza atmış sayısız çalışmalarda çözüm ortağı olarak bulunmuştur. İzmir, Sakarya ve İstanbul'da ofisleri bulunmaktadır mevcut ofislerde Ar-Ge çalışmaları yapılmaktadır. Gelişimini yoğun bir şekilde sürdüren ve aktif pazarda söz sahibi olan eCloud Yazılım Teknolojileri bünyesinde 6 Front-end Developer, 4 Back-end Developer, 2 Senior Grafik Tasarım Uzmanı, 2 Junior Grafik Tasarım Uzmanı, 5 Dijital Pazarlama Personeli, 2 Siber Güvenlik Uzmanı, 5 Prodüksiyon Personeli bulundurmaktadır. Tüm ekibin kendi alanında donanımlı olması sebebi ile eCloud Yazılım Teknolojileri sunmuş olduğu geniş hizmet yelpazesinden kaçınmamaktadır. 2017 yılından itibaren Basın Medya Kuruluşlarına Seo, Yazılım ve Siber Güvenlik hizmeti vermeye başlamıştır. Yurtiçinde ve Yurtdışında bir çok şirkete hizmet vermeye devam etmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Eğitim

- Finansal Hizmetler

- Online Eğitim

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler