ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

kaynakyap.com

ALGAN METAL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

SAHİL BULVARI, ÖZEK İŞ MERKEZİ D BLOK NO:5-6 34947 TUZLA İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0052042086700015

Vergi No: 0520******

İşletme Adı: ALGAN METAL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.02.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: algan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

www.kaynakyap.com e-ticaret internet sitesi AlganMetal Sanayi ve Ticaret A.Ş. 'nin tescilli bir markasıdır. Algan Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. kaynak, kesme, taşlama ve yüzey işleme konularında ihtisaslaşmış, metal sektöründe faaliyet gösteren öncü bir kuruluştur. Misyonumuz; Samimi, doğru hizmet anlayışıyla faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşterilerimize sürekli hizmet etmek, sorun yaşayan ve doğru çözüm arayan her kuruluşa ve bireye çözüm üretmektir. Misyonumuz; yatırım amaçlı ucuz çözümler sunmak üzerine kurulu değildir. Kalitesiyle, teknolojisiyle, sağlamlığıyla ve dayanaklılığıyla kendini her alanda ispatlamış doğru ürünler ile işletim maliyeti ucuz, tasarruf sağlayıcı çözümler sunmak üzerine kuruludur. Ve faaliyet konularımızda geleceğin ileri teknolojilerini sürekli araştırarak ve takip ederek, yeni ve doğru teknolojik çözümleri bulmak ve mevcut değerli partner müşterilerimize sunmaktır. Bu felsefe anlayışımızı; firma ismimiz olan ALGAN ile betimleyerek, sizlere “Kaynağın Gücü” olarak sunuyoruz. Bilinmelidir ki; temsilciliğini ve bayiliğini yaptığımız her marka ve ürün aynı felsefe anlayışını bizce hak etmiş ve kendini ispat etmiş marka ve ürünlerdir. Ve de; "Kaynağın Gücü" adı altında sizlere sunulmaktadır. Vizyonumuz; Bu felsefe anlayışımızı samimiyetimizden ödün vermeden büyüyerek ve büyüterek gelecek kuşaklara taşımaktır. Ustaların ve geleceğin ustalarının adresi www.kaynakyap.com 'da "Kaynağın Gücü" sizinle olsun !..

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Telekomünikasyon

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler