ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.fonradar.com

FON RADAR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

REŞİTPAŞA MAHALLESİ KATAR CADDESİ ARITEKNOKENT 4 2/50/6 SARIYER İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0388132848600001

Vergi No: 3881******

İşletme Adı: FON RADAR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Fon Radar

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.02.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fonradar.app

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/fonradar/id1481393590

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Fon Radar, işletmelerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak üzere, işletmeler ile finansal kurumları bir araya getiren hızlı ve etkin bir dijital platformdur. Fon Radar platformu üzerinde işletmeler vadeli alacaklarına karşılık en uygun alternatiflere, finansal kurumlardan gelen teklifler vasıtası ile dakikalar içerisinde ulaşma imkânı bulur.

Mal ve Hizmetler

- Finansal Hizmetler

Ödeme Türleri

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler