ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.keo-plus.com

KEO PLUS ÜRETİM TEDARİK SATIŞ İTHALAT VE İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ

ATAŞEHİR FERHATPAŞA MAH 59 SOKAK NO:6 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0544147790600001

Vergi No: 5441******

İşletme Adı: KEO PLUS ÜRETİM TEDARİK SATIŞ İTHALAT VE İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.08.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: turizmpark@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Keo-Plus, İstanbul Ataşehir'de 2500 metrekarelik alanda PP valiz üreticisi olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. 80'den fazla deneyimli çalışanıyla yüksek üretim kapasitesine ve ileri teknolojiye sahiptir. Müşteri memnuniyetine büyük önem vererek yüksek kaliteli ve dayanıklı PP valizler üretmeye odaklanır. İnovatif üretim yöntemleri ve ileri teknoloji kullanarak üstün kalitede ürünler sunar. Esnek ve uyumlu bir yaklaşım benimseyerek müşteri taleplerini karşılar ve sürekli gelişmeyi hedefler. Endüstride güçlü bir konuma sahip olan Keo-Plus, müşterilere uzun vadeli başarı ve mükemmel hizmet sunma vizyonuyla yoluna devam eder. Kullanılan malzemeler Avrupa standartlarına uygundur.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Kapıda ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler