ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ocakgiyimdeposu.com

AYVAZ MUTLU OCAK -

SABUNİ MAH MURAT TUGU CD FUZULİ SOK EKREM DEMİR AY İŞ MERKEZİ KAT 1 NO 3/29 EDİRNE MERKEZ Edirne - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 30310******

İşletme Adı: AYVAZ MUTLU OCAK -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.03.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: ayvazmutlu.ocak@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

www.ocakgiyimdeposu.com, kuruluşudur. Firmamız 2021 yılında Edirne ’de kuruldu. Kadın iç giyim satışı yapmaktadır .Erkek iç giyim satışı yapmaktadır , Çocuk iç giyim satışı yapmaktadır. konusunda uzmanlaşmış olarak, İhracat fazlası iç giyim, parti malı iç giyim, kiloluk iç giyimi temini yapmaktayız. ocakgiyim ürünleri doğal, doğa dostu hammaddeler kullanılarak modern koşullarda üretilmektedir: Modal,Pamuk, Viskon, Licra. Türkiye’de özellikle iç giyimde en uygun fiyat politikası uygulayan firmamız, yılların tecrübesi sayesinde sağlıklı, modern, kullanımı son derece rahat, özel dizayn edilmiş modelleriyle tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Hedefimiz; kaliteli ürün gurubumuzu en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmak. 2021 yılında kurulan www.ocakgiyimdeposu.com E-ticaret sitemizi de yine aynı hedefler doğrultusunda oluşturduk. Bu sitede hem tüm kendi imalatımız iç giyim ürünlerine ulaşabilir hem de ihtiyaçlara yönelik farklı markalarla ürün gruplarına da ulaşabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler