ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.arti360.com.tr

ARTI 360 YAZILIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ. ÇAĞIŞ MAH. 16015 SOK. NO:2/62 ALTIEYLÜL Balıkesir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0085117615900001

Vergi No: 0851******

İşletme Adı: ARTI 360 YAZILIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.11.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: arti360yazilim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Artı 360 Yazılım A.Ş. Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde kurulmuş olup yazılım ve e-ticaret alanlarında uzmanlaşmıştır. Kurulduğumuz günden bu yana, geniş bir yelpazedeki yazılım çözümleri ile birlikte müşterilere özelleştirilmiş e-ticaret platformları sunarak sektörde güçlü bir konum elde ettik. Şirketimizin öne çıkan özellikleri arasında, müşteri odaklı yaklaşımımız, yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz ile başarılarımız, sektördeki liderliğimizi pekiştirmemize yardımcı olmuştur.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler