www.arti360.com.tr Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ARTI 360 YAZILIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ. ÇAĞIŞ MAH. ÇAĞIŞ SOK. NO: 340/16 OFİS: 62 BİGADİÇ Balıkesir - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0085117615900001

Vergi No: 0851176159

İşletme Adı: ARTI 360 YAZILIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: arti360yazilim@hs01.kep.tr

Hakkında

2014 yılında faaliyete başlayan +360, %100 Yeni Nesil E-Ticaret yazılımları üretmekte ve altyapısını sürekli geliştirmektedir. Sürekli güncellenen benzersiz altyapısı ile +360 Yeni Nesil E-Ticaret yazılımları birçok önemli marka ile girişimciye E-Ticaret yazılım desteği vermektedir. Ayrıca sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp E-İhracatla tüm Dünya’ya satış olanağı sağlamaktadır. 7 yıldır Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz. Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret ve e-ihracat alanında küresel bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler