ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

definemalzemeleri.com

ERSİN BARDAKCI HORASAN MAKİNA

SEYRANTEPE MAH. İ.KARAOĞLANOĞLU CAD İSPAR İŞ MRK. NO:105/ 73 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 28963***********

Vergi No: 28963******

İşletme Adı: ERSİN BARDAKCI HORASAN MAKİNA

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.06.2021

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: ersin.bardakci@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kendi üretimimiz benzinli el sondaj makineleri ile karot ucu, boru, egzoz susturucu gibi yedek parça ürünler satıyoruz. Ayrıca elektrikli modellerimiz mevcuttur. Çit çakma makinesi gibi çok lazım olan farklı çeşit makinaları da satmaktayız.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler