ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.anadolununozu.com

MUSTAFA ÇAĞLAR SAĞLIK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ANADOLUNUN ÖZÜ

NİŞANTAŞ MAH.DR. HULUSİ BAYBAL CAD. HAZIMULUŞAHİN İŞ MERKZ. A BLOK, NO:Z/73, SELÇUKLU/KONYA Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 17479******

İşletme Adı: MUSTAFA ÇAĞLAR SAĞLIK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ANADOLUNUN ÖZÜ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.06.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: mustafa.caglar.2@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2003 Yılında amansız bir hastalığın çözümüyle başlayan hikayemiz, doğadaki bitkiler üzerine araştırmalar yapmakla devam etti,2008 Yılında 1100m2 Mütevazi bir bahcede ilk temelleri atılmış ve tecrübe ve deneyimlerle somut ürün gamı kararlılığı ile üretime başladık,2017 Yılında kurumsallaşarak çiftlik ve ekim kapasitelerini artırarak devam etik.Yıların birikimin Organik ve Katkısız doğal ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Atalarımızın dediği gibi Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur, sağlığınıza değer veriyorsanız o zaman ne yediğiniz önemlidir. Sağlıklı, zehirsiz, temiz gıda Organik sertifikalı temiz gıda ürünlerinde ve katkısız doğal gıdalarda mevcuttur. Sağlığın ve şifanın kaynağı; ürünün toprağından, atalık tohumundan, suyundan,havasından, bakımından, katkısız ve kalıntısız saf temiz yiyecekler olan organik ve %100 katkısız temiz doğal gıdalarda mevcuttur. Ülkemiz 7 Bölgesi 4 Mevsimi Milyonlarca Bitki,sebze,meyve cennetidir.Anadolu'da yetişen endemik ve tıbbi aromatik bitkiler insanlığa yüzyıllardır şifa kaynağı olmuştur .Bu bağlamda Firma ismimiz Anadolunun özü yani anadoluda'ki tüm bitkilerden gelen şifa ve sağlık anlamını taşımaktadır. Sağlıklı yaşam,sağlıklı toplum,bilinçli nesiller için üretmeye devam etmekten gurur duyuyoruz. KISACA; ANADOLUNUNÖZÜ yaşam kalitesini arttıran tüm bitkilerden yoğrulmuş sağlık sistemidir;endemik, tıbbi aromatik bitkiler, bitkisel aramotik yağlar, sular, kaliteli temiz ve sağlıklı besinler, yaşam ve inanışla yoğrulmuş bir halde ANADOLUNUNÖZÜN'de birlikte sunuyoruz. Sağlıktan Büyük Zenginlik Yoktur. Sağlıklı yaşamak herkesin doğal hakkıdır. Ürünlerimizi Geleneksel yerli ata tohumlarımız ile üretiyor ve ata tohumlarımıza sahip çıkıyoruz. Tüm Ürünlerimiz geleneksel yöntemlerle, odun ateşinde, kadın girişimi emeği ile üretilmektedir. Ürünlerimizde kimyasal ve katkı maddeleri mevcut değildir.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler