demresa.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

DEMRESA BİLİŞİM YAZILIM REKLAM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

NOYAN İŞ MERKEZİ 1671 SOKAK NO: 105/3 KAT 6 BÜRO NO: 601 KARŞIYAKA/ İZMİR İzmir - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0291083356900001

Vergi No: 2910833569

İşletme Adı: DEMRESA BİLİŞİM YAZILIM REKLAM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: demresa@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Demresa 2015 Yılında İzmir Karşıyaka'da, e-ticaret, e-ihracat altyapı sağlayıcılığı ve web yazılım & web tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Demresa, güçlü sunucu ve yazılım altyapısıyla yazılım sektöründe ticari işletmelere daha verimli projeler üretmek için çalışmaktadır. Güçlü yazılım ve sunucu altyapısı ile demresa altyapısını kullanan firmaların müşterilerine konforlu bir kullanıcı deneyimi yaşatır. Programlama mantığı geçmişte internet ve bilgisayar deneyimi olmaksızın herkesin kullanabileceği aşina olduğu yönetim paneli ile fark yaratmaktadır. Satış stratejileri ve kitle erişim mekanizması sadece bir paket program vermekten ziyade olmayıp slayt, banner, ürün, fiyat ve stokları ile birlikte satışa hazır bir e-ticaret sitesi teslim ederek müşteri ilişkilerinde fark yaratmak üzerine kurulmuştur. Teknoloji sektörünün en iyi perakende firmalarında teknik servis, satış ve yönetim birimlerinde 10 yılı aşkın deneyime sahip olmanın vermiş olduğu deneyim ile yazılım sektörüne hizmette kalite ve ekstra fayda mantığı ile yepyeni bir bakış açısı getirmiştir. İnternet mecrası için öncelikli olarak kurumsal imaj oluşturmaya destek veren Demresa tasarlamış olduğu Web tasarım& E-Ticaret tasarımları ile doğru anahtar kelimeleri alt yapıya ekleyerek minimum reklam giderleri ile arama motorlarında hızlı bir şekilde indekslemeyi hedef edinir. Mobil aplikasyonlar, muhasebe ve cari takip gibi sistemlerle gerek müşterinin gerekse firma içi kullanımında sağlıklı bir işleyiş ile bütünlük sağlamayı ilke edinmiştir.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler