ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ezgihali.com/

DAVUT KIRAÇ EZGİ HALI

İSTİKLAL MAH. SÜTÇÜ İMAM CAD., ZAFER SOK. NO:23/B İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 39661******

İşletme Adı: DAVUT KIRAÇ EZGİ HALI

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.03.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: davut.kirac@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İstanbul Ümraniye’de Halı satışı yapmaktayız. Her türlü halı modellerini uygun fiyata mağazamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca internet sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan ve online satış sitelerinden ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizin satışı İstanbul içi kapı teslimi olup, kapıda ödeme ve kredi kartı ile yapılabilmektedir. İstanbul dışına ürünlerimizi alıcılara ücretsiz kargo hizmeti ile ulaştırmaktayız. Mağazamızda uygun fiyata overlok yapılır. Her ihtiyaca yönelik kaliteli ve uygun fiyata bol çeşit ürün ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Halıcılık faaliyetlerine atalarımızdan devraldığımız günden bugüne, yeni trendlere ayak uydurarak, hem kaliteli hem de uygun fiyata 23 yıldır ilk günkü heyecan ve dürüstlüğümüzden ödün vermeden sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler