ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.neyivar.com

NEYİVAR TEKNOLOJİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ATATÜRK MAHALLESİ ERTUĞRUL GAZİ SOKAK METROPOL İSTANBUL A2 BLOK KAT: 21 NO: 2/E DAİRE: 331 ATAŞEHİR / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0631154925900001

Vergi No: 6311******

İşletme Adı: NEYİVAR TEKNOLOJİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: neyivar

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.09.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://neyivar.com

App Store Link: https://neyivar.com

Kep Adresleri: neyivar@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sadece Yüzyıllık marka veya Coğrafi işaret almış ürün ve firma şartlarından en az birisini sağlayabilen firmaların bulunduğu güvenilir online pazaryeri portalıdır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kuyumculuk

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tekstil

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler