ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

markaxd.com

NECATİ YAŞAR KAÇMAZ

HAFİZİYE MAH. TÜRKÖZÜ SOK. İPEKYOLU Van - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 30007******

İşletme Adı: NECATİ YAŞAR KAÇMAZ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.11.2022

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: necatiyasar.kacmaz@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

MARKA xD Otomotiv Grup, otomobil tutkunlarının beklentilerini aşan, yüksek kaliteli ve özelleştirilmiş otomobil aksesuarları sunan bir markadır. Türk Patent Kurumu tarafından tescillenmiş bu marka, araç içi estetiği ve fonksiyonelliği bir üst seviyeye taşıyor.Aracınıza değer ve yenilik katmak için MARKA xD Otomotiv Grup'un özel tasarım ürünlerini tercih edin, seyahatlerinizde konfor ve stilin keyfini sürün.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler