ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.laviaderm.com

LAVİADERM İLAÇ KOZMETİK MEDİKAL GIDA İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKŞEMSETTİN, ERCİYES SOK. NO:10/A EYÜPSULTAN İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0608128886700001

Vergi No: 6081******

İşletme Adı: LAVİADERM İLAÇ KOZMETİK MEDİKAL GIDA İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.11.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

LAVİADERM ailesi olarak doğadan gelen en iyi çözümleri sizlere sunuyor ve doğadan elde ettiğimiz ürünlerimizi sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. “İnsan sağlığının en değerli gerçek olduğu” bilinciyle çıktığımız yolda konusunda uzman kadromuz ve bilim kurulumuzun yoğun ve titiz çalışmaları sonucunda el, ayak, saç ve vücut için pek çok doğal ve etkin ürün geliştirdik. Doğanın bize sunduklarıyla nemlendiriciden losyona, leke serumundan şampuana kadar çok sayıdaki ürünümüz ile kozmetik alanda tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılamayı hedefledik. Uzun süreli yurtiçi ve yurt dışı deneyimimiz ve uzman kadromuzla en üst kalitede ürünler geliştirmek için doğayı aralıksız keşfetmeye devam ediyoruz. Üretim serüvenine başladığımız günden bu yana bilimin ve bilginin yanı sıra tüketicinin istekleri odaklı olarak tamamen organik ve bitkisel ürünler geliştiriyoruz. Sadece ürün içeriklerinde değil, ambalajlarıyla da doğa dostu olmayı sürdürüyoruz. Ekibimiz ile güncel bilgileri takip ediyor ve teknolojimizi de sürekli geliştiriyoruz. Özellikle bu ülkenin topraklarından gelen iyiliği, güzelliği ve sağlığı zengin doğal içerik ile en etkin hale getirerek sizlere sunuyoruz. Sunduğumuz ürünlerle sizlerin mutluluğu ve memnuniyetini görebilmek şüphesiz en çok değer verdiğimiz şey! Doğayı doğada keşfediyor ve doğalı doğadaki gibi size saf, etkin ve doğal sunuyoruz. LAVİADERM, hep daha iyiyi ve daha kaliteliyi sizlere sunmak için çalışmaya aralıksız devam ediyor. LAVİADERM, yenilikleri keşfetmek ve paylaşmak için çabalıyor. LAVİADERM ailesi olarak, sadece ulusal düzeyde değil, uluslararası platformda da dünya standartlarında yenilikleri takip edip öncü olmaya çalışıyoruz. Güvenli ve etkin doğal ürünlerin yanı sıra kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayabilen bir marka olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda, sizlerin sağlığı için doğal çözümler üretiyoruz. Daha sağlıklı doğal çözümler için, LAVİADERM.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler