ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

maarhaba.com

EKAY GLOBAL GIDA DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

İSTASYON MH., ADRES TUZLA SİTESİ, NO:7 A/BLOK DAİRE:19 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0326055073900001

Vergi No: 3260******

İşletme Adı: EKAY GLOBAL GIDA DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 31.03.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

DÜNYA STANDARTLARINDA HİZMET VERİYORUZ Hakkımızda 2010 yılından beri dış ticarette alıcı ve satıcıyı buluşturan WWW. MAARHABA .COM teknolojiye yatırım yaparak yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile internet alanında Kullanıcılarına daha iy hizmet vermek için sürekli kendisini yenilemekte ve en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Dünya için İlan pazarına siz üreticilerin ilanlarını sunuyoruz. Global pazarlarda Köklü birçok kuruluşa hizmet veriyoruz. Dünya standartlarını takip edip güçlenerek büyüyor, yeniliklerle sektörde öncü oluyoruz müşteri memnuniyetinden asla ödün vermiyor sizlerin ilanlarını dünyaya ulaştırıyoruz.Sizlerin değerli ilanlarını Amazon serverimiz de saklıyoruz. Değerlerimiz Sürekli kendini geliştiren ve iyileştiren, yenilikçi çözümler sunan, müşteri beklenti ve memnuniyetini önem vererek satış sonrası destek veren,Teknik olarak müşterilerine karşı üstlendiği tüm sorumlulukların bilincinde, prensiplerinden hiçbir zaman ödün vermeden, sürekli gelişen ve büyüyen, öncü, kurumsal bir MARKA olmak.İlan sektörüne izlenebilir ürün ve hizmet sağlayan, kalitesiyle güçlü bir marka imajı oluşturmuş, sektöründe öncü, kalitesinden ve prensiplerinden hiçbir zaman ödün vermeden tüm sorumluluklarının bilincinde kurumsal bir kuruluş olmak Hedeflerimiz Çevre, toplum ve iş alanlarında değer yaratmak, yarınların başarısını oluşturuyor. Kendimize; müşterilerimiz, yatırımcılarımız, çalışanlarımız ve diğer paydaşlarımızın takip edebileceği finans ve finansal olmayan hedefler belirledik. Özel olarak tasarlanmış ürün yelpazesiyle ilanlarımızı kaliteli ve erişilebilir fiyatlar ile müşteriler ile buluşturmak. Sektöründe, dünyada bilinen evrensel bir marka olmak, Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. Çevreye duyarlı ürünleri ile global standartlar seviyesinde İlanları dünya ile buluşturmak Gelişim ve büyümeyi sürdürülebilir kılmak. Uzun süreli ve düzenli Sosyal Sorumluluk projeleri gerçekleştirmek, sosyal sorumluluk bilincini tüm çalışanları ile paylaşmak. Çalışanlarını ve iş ortaklarını modern iş dünyasındaki değişimler ve yenilikler hakkında bilgilendirmek, gerekli eğitim imkanlarını sağlamak. Sektöründe satış ve satış sonrası hizmet konularında standartları belirleyen marka olmak.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Finansal Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- İnşaat ve Emlak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Medikal Ürünler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Online Eğitim

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tekstil

- Telekomünikasyon

- Yazılım

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler