ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.iplikyuvasi.com

ÜLKÜ YENEN BERK-AS GIDA

DERECİK MAHALLESİ, ANADOLU BULVARI. NO 44 Samsun - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 35090******

İşletme Adı: ÜLKÜ YENEN BERK-AS GIDA

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.09.2023

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: ulku.yenen@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

EL ÖRGÜ İPLERİ VE HOBİ MALZEMELRİNİ GÜZENLİ BİR ŞEKİLDE SATIN ALMA İŞLEMLERİNİ YAPABİLECEĞİNİZ İPLİK YUVASINDA SEKİZBİNDEN FAZLA ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ İLE SİZ DEĞERLİ HOBİ SEVERLERE HİZMET ETMEKTEN ZEVK DUYUYORUZ. İPLİK YUVASI OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ HİZMET HIZLI GÖNDERİM VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İÇİN GEREKLİ TÜM ALT YAPI ÇALIŞMALARINI TAMAMLAMIŞ BİR İŞLETME OLARAK HİZMET VERMEYE ÖZEN GÖSTERİYORUZ.

Mal ve Hizmetler

- Hobi, Eğlence ve Sanat

Ödeme Türleri

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler