ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.nisantasibutika.com

BAHAR AYDENİZ -

YUKARI ZAFERİYE MAH. 29 EKİM CUMHURİYET CAD. NO 25/A KEŞAN/EDİRNE Edirne - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 32011******

İşletme Adı: BAHAR AYDENİZ -

Mobil Uygulama Adi: Nişantaşı Butika

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.05.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ticimax.androidbase.nisantasibutika

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/ni%C5%9Fanta%C5%9F%C4%B1-butika/id1619074276

Kep Adresleri: bahar.aydeniz@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Nişantaşı Butika tekstil sektörüne 2016 yılında giren 2 şubeli bir aile şirketidir. Her gün büyük bir heyecan ile yenilikleri takip eden, işini aşkla yapan bir işletme... Kalite Garantisi Nisantasibutika.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. Güvenli Alışveriş Nisantasibutika.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Nisantasibutika.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. Nisantasibutika.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler