ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

telefondukkani.com.tr

EMT TELEKOMÜNİKASYON DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MAHMUTBEY MAH. ORDU CD. TEMPO PLAZA NO:42 K:5 PK:34218 GÜNEŞLİ / BAĞCILAR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0334050937400019

Vergi No: 3340******

İşletme Adı: EMT TELEKOMÜNİKASYON DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.04.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: emttelekominikasyon@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Emt Telekom 2009 yılında Kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana mobil iletişim ürünleri sektöründe müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Uzun yıllara dayanan güçlü sektör tecrübesi ile B2B, B2C , Pazar yerleri ve Online Mağazacılık sektöründe hizmet vermeyi sürdürmektedir. Her zaman ilk önceliği daima müşteri memnuniyeti odaklı, duyulan bu güveni sürdürmek ve sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün daha ileriye götürmeye çalışmaktır. Satışa sunduğumuz ürünlerimiz, Resmi Türkiye Distribütör garantisi kapmasında ve güvencesi altındadır. Böylece satın almalarında bizleri tercih eden müşterilerimiz, satış ve satış sonrası hizmetlerde ürünlerini güvenle ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmektedir. Siz değerli müşterilerimize alışverişlerinde bizleri tercih ettikleri ve bize duydukları güven nedeniyle teşekkür ederiz. Telefondükkanı.com.tr Emt Telekomünikasyon Dış Tic. Ltd. Şti.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Telekomünikasyon

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler