ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.adwhit.com

ADWHİT LOJİSTİK DIŞ TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

GÜRSEL MAH. NİŞANE CAD. IŞIL SOK. NO:2 KAĞITHANE/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0008082474500019

Vergi No: 0080******

İşletme Adı: ADWHİT LOJİSTİK DIŞ TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.02.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Web sitemiz, pazarlama ve reklam olmak üzere iki temel alanda faaliyet göstermektedir. Kullanıcılara şirketin ürünlerini, kataloglarını, iş fırsatlarını ve serbest meslekleri yayınlama, döviz ve kıymetli metallerin fiyatlarını görüntüleme, ticari, endüstriyel ve hizmet sektöründen tüm kategorilerde bilgi alışverişi yapma imkanı tanır. Gurur duyarak belirtmek isteriz ki, Türkiye genelinde milyonlarca müşteriye hizmet vermekteyiz ve Türkiye'deki endüstriyel ve ticari rekabet gücüne eşsiz bir katkıda bulunmaktayız. Adwhit, Türkiye'deki ve dışındaki alıcılar ve satıcılar için etkileşimde bulunmaları, işlerini sorunsuz ve etkili bir şekilde yürütmeleri için ideal bir platformdur. Ayrıca, Adwhitşirketi, uluslararası kargo hizmetini "Adwhit Lojistik" adı altında sunmaktadır ve merkezi İstanbul'dadır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Araç Kiralama

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- İnşaat ve Emlak

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Medikal Ürünler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tekstil

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler