ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.aydinperapromosyon.com

AYDIN PERA AJANS REKLAM ORGANİZASYON İNŞAAT TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ORTA MAHALLE ÜST SANAYİ CADDESİ NO:21 EFELER/AYDIN Aydın - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0111056265600014

Vergi No: 1110******

İşletme Adı: AYDIN PERA AJANS REKLAM ORGANİZASYON İNŞAAT TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: https://www.aydinperapromosyon.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.12.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://www.aydinperapromosyon.com

App Store Link: https://www.aydinperapromosyon.com/

Kep Adresleri: aydinpera@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

PERA PROMOSYON, 2012 yılından bu yana promosyon ürünleri sektöründe Ege Bölgesine hizmet verme yanında 2018 yılında büyüme kararı alarak tüm Türkiye'ye promosyon ürünleri üretmeyi başarmış bir şirkettir. Promosyon market anlayışı ile sektöre yenilikler sunmanın gayreti içinde olan Pera Promosyon 2018 yılında baskı atölyesine büyük yatırım yaparak Dijital Baskı, Lazer Baskı, UV Baskı, Gofre Baskı, Şapka Baskı, Tekstil Baskı, Domeks Baskı, Etiket Baskı, Winil Baskı, Rozet Baskı gibi baskı çeşitlerini kendi bünyesinde yapmaya başlamıştır.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler