ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

webfirmam.com.tr

WEBFİRMAM İNTERNET HİZMETLERİ VE REKLAMCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ŞEHİT FETHİ SEKİN CD. NO:6 K: 3 D:32 VENTUS TOWER, ADALET MAH. BAYRAKLI İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0800054409000001

Vergi No: 8000******

İşletme Adı: WEBFİRMAM İNTERNET HİZMETLERİ VE REKLAMCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.01.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: ferdigelincik@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Mesleğimizle ilgili araştırmalar yaparken, piyasada teslim edilen işler ve alınan paralar arasında bir orantısızlık olduğunu gördük. Biz de firmalara hesaplı fiyatlar karşılığında işlerini en iyi şekilde kazanca dönüştürmelerini sağlayacak çözümleri sunmaya karar verdik. Hedefimiz, Firmaların yeni müşterilere ulaşmasını sağlamak ve mesleğimizde farkındalık yaratmaktır. Var olan bilgi birikimimiz ile teknoloji ve iletişim desteğini birleştirerek hizmet verdiğimiz firmaların dijital ortamda tüm ihtiyaçlarına etkin ve hızlı çözümler sunmak görevimizdir. Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri ve pozitif bakış açısını ön planda tutarak müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışıp, sektörlerinde kalıcılık sağlamak ve marka bilinirliği oluşturmak ilk amacımızdır.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler