www.kazaziyegumus.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MAHMUT ULAŞ

BİNBİRDİREK MAHALLESİ DİVAN YOLU CADDESİ BİNBİRDİREK İŞ MERKEZİ KAT:3/312 FATİH/SULTANAHMET İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 56767***********

Vergi No: 56767******

İşletme Adı: MAHMUT ULAŞ

Kep Adresleri: kazaziyegumus@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Değerli müşterilerimiz. E Ticaret hayatımıza Mardin/Midyat ilçesinde başladı. Burada telkâri sanatının bütün inceliklerini öğrendikten sonra kazaziye sanatına merak saldık. Bunun içinde Trabzon'da atölye kurmaya kadar verdik. Yurt dışındaki misafirlerimiz içinde İstanbul’da e ticaret ofisimizi kurduk. Siz değerli takipçilerimizin ürünlerimize daha ulaşması açısından Mardin-Midyat Trabzon-Orta Hisar ve İstanbul-Sultanahmet olmak üzere 3 ayrı noktadan bizi ziyaret edebilir ürünlerimizi seçerek satın alabilirsiniz. E ticaret sayfamızda daha çok el sanatı kaybolmaya yüz tutmuş sanat değeri olan ürünleri sunmayı tercih ettik . Bunun yanında trend gümüş aksesuar ürünlerinden online satış olarak siz değerli dostlarımızın beğenisine sunduk. 2000 yıllarının başında gümüşe hobi olarak başladığımız bu sektörde şimdilerde bir meslek olarak yapmaya devam ediyoruz. Büyüyen teknoloji ile bizde e ticaret olarak satış ve pazarlamanın maliyetleri düşürmek adına sadece ofis üzerinden ürün gönderimini gerçekleştirdik. Küçük çaplı 6 tane üretim atölyemiz ile siz değerli e ticaret tutkunu online müşteri kitlemize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder keyifli alışveriş yapmanız dileğiyle. Sağlık ve esenlikle kalın,

Mal ve Hizmetler

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler