ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.algolina.com

FATİH FURKAN AKKAYA ÜZÜMNET KURUMSAL İNTERNET VE WEB

AĞAOĞLU MY OFFICE 212 MAHMUTBEY MAH. TAŞOCAĞI CAD. NO:3 KAT: 26 OFİS:440 PK:34218 BAĞCILAR/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 16991***********

Vergi No: 16991******

İşletme Adı: FATİH FURKAN AKKAYA ÜZÜMNET KURUMSAL İNTERNET VE WEB

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.05.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: algolina@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Asırlardır süre gelen doğal bir yaşam hayalinin peşinde başlayan hikayemiz, ALGOLİNA ile yeniden hayat buldu. Algolina Sağlıklı Yaşam Ailesi mottosu ile çıkmış olduğumuz bu yolda tüm tüketicilerimize şeffaf ve geleneksel metotlarla üretilen ürünlerin erişmesini sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ve spirulina bizim bu yolumuzun en kıymetli sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Farklı laboratuvarlarda analizleri yapılan Algolina Spirulina, oranlarıyla Dünyanın birçok farklı bölgelerinde yetişen spirulinalarla aynı yüksek içerik oranına sahip olduğu görünmüştür. Tesislerimizde toz ve tablet formlarında üretilen ürünlerimiz Tarım Bakanlığımızca izni verilen sağlıklı ambalajlarla tüketicilerimize sunulmaktadır. ISO 9001 ve 22000 kalite belgelerine sahip olan tesisimiz üretilen ürünlerimizin ayrıca GMP ve HELAL belgeleri de bulunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler