ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.pratiktema.com

IŞIL KARABIYIK

AKŞEMSETTİN MAHALLESİ. CENGİZ TOPEL CADDESİ. NO :56 D:8 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 18233***********

Vergi No: 18233******

İşletme Adı: IŞIL KARABIYIK

Mobil Uygulama Adi: Pratik Tema

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.02.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pratik.tema.com&hl=tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Pratik Tema, alanında profesyonel kadrosuyla Tüm Türkiye"ye hazır temalar ile web tasarım hizmeti vermektedir. Müşteri memnuiyetini her zaman ön planda tutan bir ilkeye sahip olan Pratik Tema, yılların verdiği tecrübe ile tüm firmaları analiz ederek her zaman yenilenen bir yapıya ve güncel temalara sahiptir. En uygun fiyatlara en iyi hizmeti sunan firmamız ile ister bir şirket sahibi olun, ister kişisel bilgilerinizi yayınlayabileceğiniz online bir platform arayışı içinde olun, geniş bir yelpazeye sahip olan temalarımız içerisinden mutlaka size uygun olan bir tema bulabileceksiniz. Tüm temalarımız kolay kullanımlı ara yüze sahip olan bir yönetim paneline bağlıdır. Siteniz içerisindeki tüm yazı ve resimler her zaman yönetim panelinden değiştirebilir özelliktedir. Sizin internetteki yüzünü yansıtacak olan web sitenizi, bu yönetim paneli sayesinde hiçbir kod bilgisi gerekmeden sizi en iyi ifade edecek şekilde düzenleyebileceksiniz. İşe yeni başlayan ya da bir yenilik arayan müşterilerimiz için ücretsiz olarak bir adet logo tasarlama hizmetimiz bulunmaktadır. Sitenizi satın aldığınızda, dilerseniz grafikerlerimiz, yaptığınız iş doğrultusunda sizin için bir logo tasarımı yapacaklardır.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı