ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

kampkaravanmarket.com

2K KAMP KARAVAN MARKET SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2K KAMPKARAVAN MARKET KÖPRÜBAŞI MH. 4034. SK. NO:30 Sakarya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0001181110800001

Vergi No: 0011******

İşletme Adı: 2K KAMP KARAVAN MARKET SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: KAMP KARAVAN MARKET

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.04.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kampkaravanmarket.app&gl=TR

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/kamp-karavan-market/id1592821513?l=tr

Kep Adresleri: 2kkaravan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2K Kamp Karavan Market 2019 yılında uzun yıllardır çekme karavancılık yapan Yetim ve Dolgun aileleri ortaklığında kurulmuştur.Başlangıcında E-Ticaret sitesi olarak kurulan şirketimiz 2020 yılında 1200 metrekare hizmet binası ile Türkiye'nin en büyüğü olarak yeni yerinde hizmete başlamıştır. Şirketimiz kurulduğu andan itibaren Eltesan Mobil firması ile ortaklığa girerek HYMER ERIBA, TABBERT, KNAUS, WEINSBERG, BRAVİA MOBİL, BÜRSTNER karavanlarının Türkiye temsilciliğini almıştır. 2020 yılında Avrupa karavan aksesuar pazarının en büyük firmalarından olan Frankana Freiko'nun Türkiye yetkili tek temsilcisi olarak ürün tedarik ve satışını yapmaktadır. 2021 yılından itibaren karavan dengeleme sistemlerinin en büyüklerinden İtalyan Amplo firmasının Türkiye temsilcisi olmuştur. Şirketimiz temsilcisi olduğu karavan markalarının yanında sahip olduğu aksesuar markaları ve Eltesan Mobil ortaklığı ile beraber Türkiye karavan pazarının en büyük tedarikçisidir.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler