ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.gelgidek.com

ÖZDEMİR MENAJERLİK ORGANİZASYON TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÇOBANÇEŞME MAH. SANAYİ CAD. NO:44 NİSH İSTANBUL D BLOK K:3 D:42 BAHÇELİEVLER İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0681047216900001

Vergi No: 6810******

İşletme Adı: ÖZDEMİR MENAJERLİK ORGANİZASYON TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.02.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: ozdemirmenajerlik@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’ne üye olan Gelgidek Turizm ‘A’ grubu 13401 belge numaralı seyahat acentesi olarak İstanbul’da hizmet vermektedir. Yenilikçi ve çözüm odaklı hizmet yapısıyla Türkiye’nin önde gelen tur operatörleri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Misafir memnuniyetinden ödün vermeden, kaliteli hizmetini sürdürebilir bir anlayış ile arttıran Gelgidek, misafirler için tercih edilen, çözüm ortakları ve çalışanlar için çalışılmak istenen bir kurum olmayı misyon edinmiştir.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler