ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

barkodpos.com.tr

MEHMET ONUR ORUÇ

SOĞANLIK YENİ MAH. PEGAGAZ SK. NO:6 B BLOK KAT:5 NO:42 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 63295******

İşletme Adı: MEHMET ONUR ORUÇ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.09.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: mehmetonur.oruc@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2018 yılında kurulan firmamız, barkodlu ürünlerin satışı ve bu alandaki çözümler sunma konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ürünler sunarak işlerini daha verimli bir şekilde yürütmelerine yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Firmamız, kuruluşundan bu yana hızla büyümüş ve gelişmiştir. Başlangıçta sınırlı bir ürün yelpazesi ile faaliyetlerimize başladık, ancak zaman içinde müşteri talepleri doğrultusunda ürün portföyümüzü genişlettik. Şu anda müşterilerimize barkod yazıcıları, barkod tarayıcıları, etiket yazıcıları, barkod etiketler, yazılım çözümleri ve teknik destek gibi bir dizi ürün ve hizmet sunmaktayız.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler