www.limonzi.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

GÖKHAN EVLİYAOĞLU ELEKTRONİK İLETİŞİM AJANSI BASIN YAYIN EĞİTİM BİLGİSAYAR MEDİKAL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KIZILIRMAK MH. 1443. CAD. 15-5 SÖĞÜTÖZÜ - ANKARA (ESKİŞEHİR YOLU ÜSTÜ - BAYINDIR HASTANESİ YANI - VARAN / ULUSOY TESİSLERİ YANI - YDA İŞMERKEZİ YANI) Ankara - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0403003343500016

Vergi No: 4030033435

İşletme Adı: GÖKHAN EVLİYAOĞLU ELEKTRONİK İLETİŞİM AJANSI BASIN YAYIN EĞİTİM BİLGİSAYAR MEDİKAL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: gokhanevliyaoglu@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1988 yılında Gökhan Evliyaoğlu tarafından kurulan firmamız 33 yıllık tecrübesini hizmetlerine yansıtarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti önceliğini esas alarak geniş bir ürün yelpazesiyle çalışmalarını sürdüren firmamız Türkiye'nin önde gelen firmalarıyla çalışarak kaliteli ve hesaplı ürünlerin adresi olarak devam etmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Elektronik

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Medikal Ürünler

- Spor ve Outdoor

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler