ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

cesmerez.com

TOLCAY İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

3431. SOK. NO:1 ALTINYUNUS MAH. ÇEŞME İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0849002608200010

Vergi No: 8490******

İşletme Adı: TOLCAY İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.01.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: tolcay@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

CesmeRez.com, Çeşme Turistik Otelciler Birliği (Çeştob) üyeleri başta olmak üzere, Bölgemizdeki tesis ve mekanlar için bir rezervasyon ve bilgi portalıdır. Rezervasyon işlemlerinde CesmeRez.com aracı olarak, tüketiciler ve işletmeler arasında online sözleşme yapılabilmesini sağlar. Tüketicilerden herhangi bir tahsilat yapılmamaktadır. Satış sonrası tahsilat işlemleri, ilgili işletmeler tarafından yapılmaktadır/takip edilmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler