ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.gurmejet.com.tr

KZK GIDA GÜZELLİK HİZMETLERİ İNŞAAT OTOMOTİV TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MANAVKUYU MAH. MUSTAFA KEMAL CAD. NO 140 B İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0607035931100016

Vergi No: 6070******

İşletme Adı: KZK GIDA GÜZELLİK HİZMETLERİ İNŞAAT OTOMOTİV TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: gurmejet

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.03.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.gurmejet.mobil&hl=tr

Kep Adresleri: kzkgida@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Organik Beslenmenin önem kazandığı bu dönemde siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermek için artık online olarak da hizmetinizdeyiz. Organik, doğal, sağlıklı ve yöresel ürünlerimizle günlük ihtiyaçlarınıza hitap ettiğimiz gibi, her yerde bulamadığımız özel üretim ve seçme ürünlerimizle de mutfağınıza renk katma konusunda istekliyiz. Gurmejet ailesi olarak ilk günden beri hedefimiz müşterilerimizi en kaliteli ve en taze ürünlerle buluşturmak oldu. Bu doğrultuda ürünlerimizi her zaman direkt üreticiden, ilk elden temin ettik. Türkiye' nin her bölgesinden özel ve butik üretim yapan yerel üreticilere her zaman destek verdik ve vermeye de devam ediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler