ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

mailbox.com.tr

MAİLBOX İNTERNET HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

19 MAYIS MAH. ŞEMSETTİN GÜNALTAY CAD. NO:113 D10 KADIKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0610046620900015

Vergi No: 6100******

İşletme Adı: MAİLBOX İNTERNET HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: mailbox@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Mailbox olarak güçlü altyapımız, güvenlikten ödün vermeyen teknik ekibimiz ve güvenilir iş ortaklarımızla, her yeni uygulamamızı en zor testlerin ardından sizlere sunuyoruz. Ülkemizle ve müşterilerimizle beraber büyümek için her türlü proje, talep ve öneriye açığız. Daima en iyiye ulaşmak için, hep yapılmamışı aramaya devam edeceğiz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı