ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.dermokozmetika.com.tr

DAYNE SAĞLIK ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

SERİFALİ MH. ALPTEKİN YOLU CD. NO:73/4 ÜMRANİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0271080215000017

Vergi No: 2710******

İşletme Adı: DAYNE SAĞLIK ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Dermokozmetika

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: daynesaglikurunleri@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İnsanların güzellik anlayışlarının zaman içinde değişmesiyle birlikte değişmeyen şey güzel olma ve bunu devam ettirme arzusudur. Bu bakımdan her dönem güzel olmak için uğraşan kadın ve erkekler çok farklı bakım ürünleri kullanarak bu konuda çaba göstermişlerdir. Dermokozmetika olarak 2013 yılından beri İstanbul’daki kozmetik merkezimizden tüm ülkeye ürün tedariği yaparak bu alanda hizmet vermeye çalışan bir firmayız. Bu alanda bir marka olan firmamız online satış olanaklarını da tüm müşterilerine sunarak hizmet çıtasını her geçen gün üst sınırlara tırmandırmaktadır. Dermokozmetika.com.tr adresi dermokozmetik alanında güvenin ve kalitenin adı olarak internet üstünden satış yapmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler