ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.zitavo.com

NAPA GRUP ELEKTRONİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KARAPINAR MAH. 1183 SK BALCI APT. 14/11 DİKMEN-ÇANKAYA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0629087070700001

Vergi No: 6290******

İşletme Adı: NAPA GRUP ELEKTRONİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Evvelal

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.02.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evvelal.mobil

Kep Adresleri: napa@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

E-ticaret sektörünün çeşitli alanlarında tecrübeye sahip genç ve dinamik ekip üyeleri tarafından oluşturulan zitavo.com, bir NAPA Grup Elektronik Ticaret Ltd. Şti. markasıdır. Müşteri odaklı çalışma politikamız ile güvenli, hesaplı, hızlı ve kaliteli alışveriş imkânını sizlerle buluşturmayı hedeflemekteyiz. zitavo.com web/mobil sitesi veya mobil uygulamasını ziyaret ederek, el yapımı ev aksesuarlarından dekorasyona, takıdan ev tekstiline, hediyelik ürünlerden sanat eserlerine, birbirinden farklı kategoriler ve binlerce ürün içerisinden alışveriş yaparken para puan avantajlarından, indirim ve kampanyalardan faydalanmanın keyfini dilediğinizce yaşayabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler