ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kivigo.net

AHMET HAKAN MEGA GRUP TİCARET

BAHÇELİEVLER MAH. 284. SK. NO:46/7 ALTIEYLÜL / BALIKESİR Balıkesir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 16870******

İşletme Adı: AHMET HAKAN MEGA GRUP TİCARET

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: ahmet.hakan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kozmetik e-ticaretinde sektör lideri, moda ve alışveriş deyince akla ilk gelen isim olmayı hedefleyen online alışveriş sitesi kivigo.net en uygun fiyat iddiası ile aranıza katıldı. En güncel kozmetik trendleri ve yüz binlerce ürün Kivigo’da seni bekliyor. Makyaj, saç bakım ve cilt bakımı, parfüm, deodorant, ağız bakım başta olmak üzere birçok kategoride dünyaca ünlü markaların yeni sezon ürünlerine Kivigo’da rahatlıkla ulaşabilirsin. Ayrıca orjinal ürün, kolay iade, plus üyelik ve hızlı kargo ile son trend ürün kampanyalarını da bulabilirsin.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler