ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tatilhatti.com

GOODMAN TOURS TATİL HATTI ANONİM ŞİRKETİ

DONANMACI MAH. KEMALPASA CAD. 131/1 KARSIYAKA İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0733063256800001

Vergi No: 7330******

İşletme Adı: GOODMAN TOURS TATİL HATTI ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Tatil Hatti Tesisim

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.09.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tatilhatti.tesisim

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/tatil-hatt%C4%B1-tesisim/id1529841345?l=tr

Kep Adresleri: privatetour@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye turizm sektöründe faaliyet gösteren Goodman Tours Tatil Hattı Anonim Şirketi olarak, milyonlarca gezgini iştirakimiz olan platformlarda bir araya getirmekteyiz. tatilhatti.com, olarak seyahat esnasında oluşabilecek sıkıntı ve pürüzleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmak, teknolojiye gerekli yatırımları yaparak daire, otel, tatil köyü, gibi çeşitli konaklama seçeneklerini, en uygun fiyatlarla misafirlerimize sunarak unutulmayacak deneyimler yaşatmaktayız. Her nereye gitmek isterseniz veya ne yapmak isterseniz tatilhatti.com bunu kolaylaştırır ve 7/24 müşteri hizmetleri desteğiyle yanınızda olur. Goodman Tours Tatil Hattı Anonim Şirketi., 2006 yılından bugüne privatetour.com markası ile dünya çapında 5.800'den fazla seyahat acentası ve tur operatörü ile 102 ülkeye hizmet veren, gezginlerin dünyayı keşfetmesini kolaylaştırma hedefi ile ilerleyen ilk Türk global online booking platformudur.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı