ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tolinstore.com

ŞAM İÇ GİYİM DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SURURİ MAH. ÇEŞNİCİ SOK. ARKADAŞ HAN NO:2/A YEŞİLDİREK 34120 FATİH İSTANBUL TÜRKİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0798063390163892

Vergi No: 7980******

İşletme Adı: ŞAM İÇ GİYİM DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.05.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: samicgiyim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tolin Underwear 1987 yılından bugüne dek sektörde KADIN- ERKEK- ÇOCUK iç giyimi üzerine faaliyet göstermektedir.. Ürünlerimizin yüksek çoğunluğu %100 pamuk ürünlerden oluşmaktadır.. Tencel modal, pima cotton, organic cotton ürünlerimizle sizlere daha da rahat ve konforlu bir iç giyim deneyimi sunmak en büyük arzumuz.. Ürünlerimiz Oeko-Tex standartlarında Türkiye İkitelli'de bulunan fabrikamızda üretilmektte olup dolayısıyla bütün iç giyim ürünlerimiz yerli üretimdir...Toptan satışlarımız için İstanbul Yeşildirek'te bulunan iç gyim toptan satış mağazamız hizmet vermektedir.. Perakende satışlarımızı ise www.tolinstore.com üzerinden gerçekleştirmekteyiz..

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler