ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

tursat.net

TATİLDEYİZ TURİZM VE EMLAK YATIRIMLARI LİMİTED ŞİRKETİ

ÖLÜDENİZ MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO 132/C, FETHİYE/MUĞLA Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0623113786700001

Vergi No: 6231******

İşletme Adı: TATİLDEYİZ TURİZM VE EMLAK YATIRIMLARI LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.02.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: mrtfindik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tatildeyiz Turizm olarak, TATİL VİLLACISI adıyla Villa Kiralama sektöründeki tecrübemizi, Araç Kiralama, Havaalanı transfer ile günübirlik tur aktiviteleri konusunda tüm misafirlerimize yardımcı olmaktayız.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Kapıda ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler