ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.mutluyasam.com.tr

BURCU YARAPSANLI ZAYİM MUTLU YAŞAM PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ

HÜRRİYET MAH. YAPINCAK SOK. FATİH SULTAN MEHMET BULVARI AYDIN PLAZA NO:11 KAT:3 DA:6 Tekirdağ - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 37012***********

Vergi No: 37012******

İşletme Adı: BURCU YARAPSANLI ZAYİM MUTLU YAŞAM PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.01.2022

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: burcu.yarapsanlizayim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

www.mutluyasam.com.tr sitesi, fiziksel alanda Mutlu Yaşam Psikolojik Danışmanlık Merkezi adı altında verilen psikolojik danışmanlık hizmetlerinin online alanda da yürütülebilmesi için kurulmuş olan merkezimizin resmi web sitesidir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler