ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

tomrukdc.com

BURAK KOYUN

ALAADİNBEY MAH. ÇİFTLİK(380)CAD.NO 12 NİFÜFER/BURSA Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 18751******

İşletme Adı: BURAK KOYUN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.08.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: burak.koyun@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tomruğun hikayesi 1986 yılında başlamıştı. Öncesinde dekorasyon işleri yapan atölyemiz şu anda hizmetine ürün odaklı çalışarak devam ediyor. Tasarım ve zanaatı ortak paydada birleştiren bir anlayış ile serüvenimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Mobilya sektörüne farklı bir perspektiften bakarak, tasarımlarımızda kullanıcı odaklı çözüm üretiyor ve bu çözümleri estetik kaygıları düşünerek ele alıyoruz. Doğal malzemeler ile çalışmalarımıza devam ederken, geleneksel üretim tekniklerini de sürdürme gayretindeyiz. Doğal malzeme kullanımı ve geleneksel üretim tekniklerinin sürdürülmesi, üretilen her ürünü birbirinden benzersiz kılıyor. Böylelikle Tomruk, kullanıcıya daha özelleştirilmiş ürünler sunuyor.Tomruk, kullanıcı için zamansız mobilyalar üretme gayretinde.Masif malzemeler ile dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler üretmeyi benimsiyoruz. Sürdürülebilirlik bizim için çok önemli. Kereste seçimlerimizi yaparken fırın kurusu malzemeleri tercih ediyoruz. Böylelikle uzun ömürlü mobilyaların üretimini sağlıyoruz. Fireleri değerlendirmeye çalışıp, doğadan maksimum verimi alıp tüketme mantığı yerine üretme mantığına sadık kalmaya çalışıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler