ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.rulofabrikam.com

ARIKÖK KAĞITÇILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

7447/7 SOK NO:23/A, ZÜBEYDE HANIM MAH. KARŞIYAKA İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0078074727500001

Vergi No: 0780******

İşletme Adı: ARIKÖK KAĞITÇILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.03.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: arikok.kagitcilik@hs05.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Rulofabrikam.com olarak, 2018 yılından bu yana sektöre kattığımız çalışma ilkeleri, çağı yakalayan teknolojiler, müşteri odaklı çalışma anlayışımız ve profesyonel bakış açısı ile hep “en iyiyi” amaçlıyoruz. Doğa ve insana duyduğumuz sorumluluğun yanında, tecrübemiz ile müşterilerimizi iyi “anlamayı hedefleyerek”; tüm hizmet süreçlerimizi, örnek bir çalışma ortamında sürdürüyoruz. Vizyon Türkiye’de basım sektörünün ve e-ticaret lideri olmak; baskı ve ofis kırtasiye denildiğinde akla ilk gelen, hizmet kalitesi, öncü çözümleri ve müşteri odaklılığı ile en fazla tercih edilen marka olmak. Misyon Basıma dayalı ihtiyaçları en doğru şekilde anlar, Fark yaratan uzmanlıklarımızla etkin ve verimli çözümler tasarlar, Bu çözümler ile müşterilerimizin yanında yer alır ve Onların hayatını kolaylaştırırız. Değerlerimiz Sürekli gelişmeyi ve başarıyı hedefler, çalışanlarımızın başarısıyla gurur duyarız. İnsana ve çevreye saygıyı ön planda tutarak çalışırız. Takım çalışmasına değer verir, bilgiyi paylaşarak birlikte başarırız. Gücümüzü, sahip olduğumuz mücadeleci ruh ve işimize duyduğumuz tutkudan alırız. Dürüst ve açık iletişimin gücüne inanırız.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler