ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.mixperi.com.tr

PERİHAN KULA MIXPERI

SÜLEYMANİYE MAH. SİYAVUŞPAŞA SOK. OSMAN ESEN HAN NO:17 K:2 D:301 FATİH İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 35744***********

Vergi No: 35744******

İşletme Adı: PERİHAN KULA MIXPERI

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.02.2022

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: perihan.kula@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız dekorasyon malzemeleri, duvar ve kapı süsleri başta olmak üzere yüzlerce ürün çeşidiyle satış yapmaktadır. Müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle hizmet vermektedir. Firmamız her gün portföyüne yeni modeller ekleyerek daha da büyümektedir.

Mal ve Hizmetler

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı