ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

rotaneta.com

ROTANETA TEKNOLOJİ VE TURİZM ANONİM ŞİRKETİ

FENERBAHÇE MH. İĞRİP SK. NO: 13 KADIKÖY/İSTANBUL PK: 34726 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0735199736000001

Vergi No: 7351******

İşletme Adı: ROTANETA TEKNOLOJİ VE TURİZM ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.03.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: rotaneta@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Rotaneta, tekne sahipleri ile tekne kiralama hizmeti arayan kişileri bir araya getiren, müşterilerine benzersiz ve özel bir deneyim sunan bir çevrimiçi platformdur. Rotaneta, lüks ve ayrıcalıklı bir atmosferde, müşterilerin unutulmaz bir deniz tatili yaşamasına olanak sağlayarak, tekne kiralama sürecini kolaylaştırır ve bu sektörde yeni bir standart belirler.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

- Tatil ve Seyahat

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler