ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bilgetopluluk.com

BİLGE TOPLULUK YAZILIM BİLİŞİM TELEKOMÜNİKASYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BARIŞ MAH. 1030. SK. SÜHA YAPI BLOK NO: 1 İÇ KAPI NO: 17 KAYAPINAR / DİYARBAKIR Diyarbakır - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0171065528400001

Vergi No: 1710******

İşletme Adı: BİLGE TOPLULUK YAZILIM BİLİŞİM TELEKOMÜNİKASYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.08.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bilgeyazilim@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2019 yılından günümüze kadar Domain (Alan Adı), Web Hosting, Sanal Sunucu, Web Tasarım ve PC Tabanlı Uygulama Geliştirme başta olmak üzere Yazılım, Bilişim ve Telekomünikasyon alanında birçok konuda hizmet vermekteyiz. Teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak, ürün ve hizmetleri etkin ve verimli bir şekilde müşterilerinin kullanımına sunmayı kendine Misyon edinmiştir. Yurt İçini ve Yurt Dışını kapsayacak şekilde faaliyet alanını genişletmeyi, mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile gerek ücretlendirme konusunda gerekse destek konusunda lider firma olmayı Vizyon edinmiştir.

Mal ve Hizmetler

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler