www.akilliphone.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

BERKANT ELEKTRONİK BİLGİSAYAR İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ARDIÇLI MH. DOĞAN ARASLI BULV. MEYDAN ARDIÇLI SİTESİ NO:230-232 KB ESENYURT İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0165028296700017

Vergi No: 1650282967

İşletme Adı: BERKANT ELEKTRONİK BİLGİSAYAR İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Akilliphone

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.akilliphone&hl=tr&gl=US

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/ak%C4%B1ll%C4%B1phone/id1483837361?l=tr

Kep Adresleri: berkantelektronik@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Akilliphone.com sitesi, müşterine hizmet etmenin mutluluğu ile çalışmalarından ödün vermeksizin, her daim daha iyi hizmet ve kaliteyi sunmayı hedeflemekte olan bir firmadır. Cep telefonu aksesuarlarından ev yaşam ürünlerine kadar binlerce ürünlük geniş skalasıyla 10 yılı aşkın süredir müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermekten memnuniyet duymaktadır. Akla gelebilecek her türlü aksesuar ve elektronik ürünleri stoklarında barındırarak, müşterilerine hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunabilmek firmanın öncelikli amaçlarındandır. Türkiye'de aksesuar ve elektronik marketi olarak giderek büyüyen bir yapıya sahiptir. akilliphone.com 20000'den fazla ürün çeşidiyle, müşterilerine dönemin son moda trendlerine uygun tüm ürünlerini kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla donatılmış bir misyon içerisinde hazırlayıp sunmaktadır. Akilliphone.com site bünyesinde sunduğu ürünlerin % 90'a varan geniş bir aralığını stoklarında bulundurmakta, bu sayede firma müşterilerine en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

- Süpermarket ve Petshop

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı