wandstoff.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

YÜKSEL YAŞASIN

AYAZAĞA MAHALLESİ ŞEHİT İLHAN YURT SK NO 34 K 4 D 7 SARIYER İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 57994***********

Vergi No: 57994******

İşletme Adı: YÜKSEL YAŞASIN

Kep Adresleri: yuksel.yasasin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Wandstoff , yenilikçi teknoloji enstrümanlarının tamamının kullanıldığı Duvar kağıdından daha dayanıklı, duvar kumaşıdır. Duvar kağıdında olmayan, kısmi ses yalıtımı (%25) ve ısı yalıtımı (%23) sağlar. Wandstoff, özel formülü sayesinde aldığı darbelere karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir,yırtılmaz .pürüzlü yüzeylerde, hatta sıva sonrasında da kullanılabilen, milyonlarca renk ve desen seçeneği olan, kolay uygulanabilme ve uygulandığı yerden sökülüp başka bir duvara taşınabilme özelliği,kadifemsi yüze sahip yeni nesil duvar kaplama ürünüdür. Wandstoff u rahatça silebilirsiniz. Bu temizleme işleminde Wandstoff hiçbir şekilde yıpranmaz ve renkleri solmaz.Özel formülü sayesinde duvarlarınıza nefes aldırarak, rutubet ve neme karşı yüksek oranda koruma sağlar. ce belgeli duvar kumaşının içeriğinde insan sağlığına zararlı bir madde bulunmamaktadır. Çocuk odalarında güvenle kullanabilirsiniz. Normal duvar kağıdı yapıştırıcısı ile yapıştırılır

Mal ve Hizmetler

- Bahis ve Şans Oyunları

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler