ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bilimdepo.com

BİLİM DEPO E-TİCARET VE MEDİKAL ÜRÜNLER LİMİTED ŞİRKETİ

CUMHURİYET MAH. İNCİRLİ DEDE CAD. DİVAN RESİDENCE NO: 4 İÇ KAPİ NO: 1 ŞİŞLİ/ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0175089912300001

Vergi No: 1750******

İşletme Adı: BİLİM DEPO E-TİCARET VE MEDİKAL ÜRÜNLER LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.12.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bilim Depo, gelişmiş endüstriyel ekipmanların, tıbbi cihazların ve bilimsel araç ve bileşenlerin ister sanayici, araştırmacı, doktor, eczacı, laboratuvar teknisyeni olsun ister diğer sektör çalışanları olsun tüm tüketicilerin kolayca erişebileceği ve tüm satıcıları kapsayan son teknoloji bir platform sunma vizyonuyla doğdu.

Mal ve Hizmetler

- Medikal Ürünler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler