ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

matbaafix.com

MATBAAFİX BASIM YAYIM YAZILIM BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

MALTEPE MAH. LİTROS YOLU SOKAK NO:2 2. MATBAACILAR SİTESİ B BLOK KAT:1 NO: ZB19 ZEYTİNBURNU / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0613153746500001

Vergi No: 6131******

İşletme Adı: MATBAAFİX BASIM YAYIM YAZILIM BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: matbaafix

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.07.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.armyazilim.matbaafix

App Store Link: https://itunes.apple.com/us/app/id1451477981

Kep Adresleri: matbaafix@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Üretim Tesisimizde bulunan Makine Parkurumuz ile siz değerli müşterilerimize bir ilk olan internet üzerinden online olarak her alanda çözüm ortağı olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. www.matbaafix.com üzerinden Organize Üretim ürünlerimiz ve Fiyat hesaplama modülü ile artık müşterilerinize anında güncel teklifler verebilir ve tüm sipariş ödemelerinizi bizimle kontrol altında tutarak kazançlı çıkabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek tüm butik işlerde Katalog, Broşür, Afiş, Dergi, Gazete, Kitap, Bloknot, Küp Blok, vs kağıt üzeri baskı çeşitlerinde en uygun fiyata üretim yapan tesisimiz şimdide www.matbaafix.com internet adresinden Matbaa ürünleri üretimlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler