ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.emlaklira.com

EMLAKLİRA GAYRİMENKUL TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

GÜLBAHÇE MAHALLESİ GÜLBAHÇE CADDESİ İYTE SİTESİ NO:1/45 OFİS NO:21 URLA 35433 İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0334113635900001

Vergi No: 3341******

İşletme Adı: EMLAKLİRA GAYRİMENKUL TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.08.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: emlak.lira@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Site/Mobil uygulamaya ilişkin bu alana veri girişinde bulunulmamıştır.

Mal ve Hizmetler

- Finansal Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

Ödeme Türleri

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler